Hyppää sisältöön
Tietoa meistä

Maa-alueiden hallinnasta ja vuokrauksesta Suomessa vastaa Neovan kokonaan omistama tytäryhtiö Vapo Terra Oy.

Maankäyttöasiantuntijamme palvelevat ja auttavat sinua, kun haluat keskustella kiinteistöjämme ja vuokra-alueitamme koskevista asioista, esimerkiksi tie- ja oja-asioista sekä muista naapuruusasioista.

Tarjoamme monikäyttöisiä maa-alueita vuokrattavaksi. Lisäksi vuokraamme maa-alueita omien liiketoimintojemme tarpeisiin.

Ota yhteyttä

Antti Ala-Fossi Päällikkö, kiinteistökehitys antti.ala-fossi@neova-group.com +358 50 321 6016
Vesa Haapasaari Maankäyttöasiantuntija vesa.haapasaari@neova-group.com +358 40 630 1055
Olli Hacklin Maankäyttöasiantuntija olli.hacklin@neova-group.com +358 40 579 0176
Tero Harjaluoma Maankäyttöasiantuntija tero.harjaluoma@neova-group.com +358 40 160 5250
Mari Majaneva Asiantuntija, kiinteistöjen hallinta mari.majaneva@neova-group.com +358 40 728 5375
Jari Mikkonen Maankäyttöasiantuntija jari.mikkonen@neova-group.com +358 40 749 4593
Pia Viilos Asiantuntija, kiinteistöjen hallinta pia.viilos@neova-group.com +358 40 623 6647